Royal Rangers v Kašavě

39. Přední hlídka


Vítejte na stránkách 39. Přední hlídky Royal Rangers v Kašavě.

Ringoturnaj 2011 v Meziříčku u Jihlavy

img_6474Ve čtvrtek 5. 5. vyjelo 14 dětí z Royal Rangers do Meziříčka u Jihlavy, aby porovnaly své schopnosti v kolektivní hře ringo.
Ringoturnaje se zúčastnilo přes 330 členů RR z celé České republiky. Kromě neustálých zápasů, které probíhaly po celý pátek a většinu soboty, pro děti byl připraven i doprovodný program v podobě 17 různých disciplín – lanová dráha, střílení lukem, kuší, airsoftem, metrovou foukačkou, dále lezení po lanovém žebříku s rychlým spouštěním, jízda na raftu a kanoích, skákání na trampolíně, přes lano atd. Děti měly možnost procházet jednotlivými stanovišti každou volnou chvíli mezi zápasy.

I když jako 39. přední hlídka RR fungujeme teprve od října 2010, přinesly naši nejmladší „greenhorni“ stříbrnou medaili. Ani jedna skupina starších „traperů“ nezvítězila, ale všichni členové hráli dobře a ze všech sil.
Jsme moc rádi, že oba hrací dny bylo krásné počasí. Tak i přes chladné noci a brzká rána děti přijely alespoň trošku opálené.

Všichni jsme odjížděli příjemně unaveni s pěkným pocitem z nových zážitků a poznání nových kamarádů. Těšíme se na příští Ringoturnaj (15. ročník), který bude kašavským dětem částečně dotován uherskohradišťskou Nadací Dětí-kultura-sport.

  • Všech 260 fotek si můžete prohlédnout ZDE (na webu www.rajce.net, 260 fotografií)
  • Stáhnout všech 260 fotek (z webu www.ulozto.cz, 163 MB)

[nggallery id=5]

 

.

Zanechat komentář